Agronom

Shitet nga: Fatmir 04 Sht 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
kerkoj te punesohem si agronom .
kam mbaruar shkollen e mesme dhe univeristetin per agronomi.
Ndertoj , projektoj , mirembaj , "parqe , oborre , lulishte " per lokale , shtepi private etj.
full time ose part-time.
Aftesite ;
Bindës i të tjerëve,
Drejtues i marrëdhënieve,
Durues orësh të gjata pune,
I përkushtuar ndaj profesionalizmit,
Inspektues i objekteve fizike,
Marrës iniciative,
Mbajtës i saktë të dhënash,
Mësues,
Skicues grafikësh dhe diagramash,
Të menduar krijues
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim