PUNO DHE FITO $ FROM PAID TO CLICK -TM-

Shitet nga: dan 11 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Make money online, wiews by clicking ads end buy wiews
Kjo eshte nje web kanadeze e licensuar dhe regjistruar,du mund te punoni ju qe qendroni nje kohe ne kompjuterin tuaj , per ma shum hy dhe shif vet,ne forum te vebit pasi te regjistroheni,esht shum e sigurte dhe e vertet,gje qe per regjistrim ju duhet nje rreferal atehere po ua jap un referralin tim qe regjistroheni dhe te startoni menjehere me fitimet tuaja qe do te punoni ne Paid to Click TM Ca

Kopjo ket link pasi qe ju duhet per regjistrim :

www.PaidToClick.ca/index.php?view=join2&ref=morina

Me rrespekt -Dan
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim