Salle interneti 8+1 kompjutera plus aksesor

Shitet nga: geni 04 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
shitet nje sall interneti me 8+1 komjutera te paisura me te ghith aksesoret tavolina karike komjuterat kan kapacitetin e nevojshem per te gjitha programet dhe lojrat salla aktualisht ne pun cmimi 180000 i diskutushem pak

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim