Raftet dhe banaku dhe objekte te tjera te farmac..

Shitet nga: Loren Lico 25 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten raftet e farmacise te mbajtura ne gjendje shume te mire prej materiali inox dhe xham. Banaku i farmacise i veshur me inox.   shiten per arsye te mbylljes se biznesit.gjithcka e re dhe moderne.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim