Makine mishi OMEGA

Shitet nga: endri 02 Krr 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shes 2 makina mishi OMEGA. Jane italiane dhe jane te dyja te njejta. Jane ne gjendje shume te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim