Makine akullore,caprigian 40 dhe banak akulloreje

Shitet nga: paskal 30 Sht 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten makine akulloreje,caprigiani 40 1500 euro ne gjendje shume te mire
Shitet banak akulloreje profesinal me 12 tasa .1300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim