Gjenerator gjerman

Shitet nga: kujtim 02 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet gjenerator i markes greenpower me fuqi 20 kw . Eshte ne gjendje te shkelqyer , me konsum shume ekonomik i lendjes djegese (nafte) ka me pak se 900 ore pune, ka linjen 3fazor dhe monofaze. cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim