Furr buke per byrek (dhe pica)

Shitet nga: Flatun 26 Tet 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Furre per byrek dhe pica ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim