Frigorifer banak per market

Shitet nga: Ru2 14 Dhj 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet frigorifee banak 2.5 m. Aktualisht ne pune sic duket ne foto. Shume i ri dhe ekonomik. Shitet per arsye mbyllje biznesi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim