Fernelle e madhe

Shitet nga: andi 05 Tet 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Kjo fernelle eshte shume e fuqishme. Punon me gaz. ka 4 vatra te cilat kane nje nxetesi shume te madhe. me shume perdoret per te zier ne kazana te medhej. Kjo eshte me e madhja e mundshme kemi dhe me mase me te vogel sesa kjo. Nese ju pelqen mund te kontaktoni tek email jone:
andikorra@yahoo.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim