FURRE BUKE ME DRU

Shitet nga: Nevruz 17 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shes furre buke me dru me tre kate kapacitet 120 buke,prodhim Serb i vitit 2009 ka vetem dy vjete qe eshte vene ne pune dhe aktualisht ne gjendje pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim