EKSPRES KAFE WEGA + MULLIRI

Shitet nga: Express Coffee 24 Krr 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
EKSPRES KAFE WEGA 2 LUGESH MONOFAZE + MULLIRI 3 FAZOR BASHKE VIJNE DHE FILXHANAT E KAFES DHE TE CAJIT

Cel. : 0699188561
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim