DY PAISJE PER STUDIO GRAFIKE....

Shitet nga: ledio 16 Nën 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
SHITEN DY PAISJE PER STUDIO GRAFIKE. NJE MAKINERI QE BEN STAMPIME NE PORCELAN, QELQ ETJ, SI DHE NJE FURRE QE SHERBEN PER PJEKJEN E PORCELANIT. KETO PAISJE JAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE. CMIMI I PAISJEVE ESHTE I DISKUTUESHEM. PER CDO INFORMACION KONTAKTONI NE NUMRIN "0692159416".
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim