Biznesi i nje qendre interneti

Shitet nga: Ledio 22 Krr 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet bisnesi i nje qendre interneti, ku perbane 2 fotokopje (printer, skaner) Toshiba me kapacitet te madhe per fotokopje ne sasi, 4 kompjutera ( Kompjuter + mause + tastier + kamera + kufje ) se bashku me tavolinat perkatese dhe karriget. Perbane gjithashtu banuakun kryesor dhe rafte per libra te cilat jane te sapo bere me dru mjafte cilesore, makineri per lidhje libri, router dhe mikrotik per linjen e internetit gjithashtu dhe pjese kancelarike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim