Biznes qender interneti te kompletuar

Shitet nga: Flori 05 Dhj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet qender interneti e kompletuar.
12 PC (Core 2 Duo, 250G Hard Disk, 2 Giga Ram, 1 Giga Karta grafike e inkororuar)
1 PC (Core 2 Duo, 500G Hard Disk, 4 Giga Ram, 1 Giga Karta grafike e inkororuar)
1 Printer Toshiba Studio 207
6 Tavolina dyshe
1 Tavoline kryesore
13 Kufje + Kamera
13 karrige si ne foto
1 Kase Fiskale e sapoblere
Te gjitha paisjet jane ne gjendje perfekte
PC mund te shiten te gjithe bashke ose te vecuar
Cmimi i diskutueshem dhe nen kosto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim