Aktivitet Playstation

Shitet nga: elio 19 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shitet aktivitet Playstation, Komuna e Parisit prane lulilshtes.ambjenti 55m2 i pajisur me 7 tv 40 led full hd 7 playstation 3 si dhe aspirim konidicioner. 0693631110
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim