Tavoline texas

Shitet nga: ilir 01 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Shesh lojërash
Shitet tavoline texas ne gjendje shum te mire dhe me kuti cipsash cmimi 30.000 leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim