Raftet dhe banaku i farmacise

Shitet nga: Loren Lico 24 Nën 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shiten raftet e farmacise ne gjendje shume te mire te mbajtur, prej materiali inox dhe xham. Banaku i farmacise i veshur me dru dhe inox. Te mbajtura shume mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim