Poltron dentar

Shitet nga: taualnt 08 Qer 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shitet poltron dentar i markes diplomat ne gjendje shum te mir.ne cmim perfshihet aerosterili dhe aksesoret e nevojshem per fillimin e aktivitetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim