Krevat profesional per estetike dhe masazhe

Shitet nga: Radisa 26 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shitet krevat profesional per masazhe, depilime , tattoo etj.. Shum pak i perdorur. Shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim