Aparatura Per Mjeksi

Shitet nga: Aparatura Per Mjeksi 19 Nën 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Shiten : 1).Laparaskop-Endoskop (HITEC),kamera STORZ,Monitory SONY TRINITRON...Prodhim Gjerman.I paprdorur 2.Gastro-Duodenoskop,Kollonoskop Prodhim Japonez 3.Aparat Anestezionit-Prodhim Turk AMS-Licenc Gjermane 4.Llampa dhe Tavolina Per Operacion,BICAKCILAR-Prodhim Turk 5.Aspirator-BICAKCILAR-Prodhim Turk 6.KoagollatorDhe Defibrilaror 7.Shtreter per Paciente x3
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim