solar trifacial

Shitet nga: Eljon 18 Dhj 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Aparature laser per fisioterapi ne gjendje te re dhe solar trifacial per nxirjen e trupit bej edhe nderrim me ndonje makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim