Tavolina druri dhe Karrike per zyra

Shitet nga: Erkand 25 Nën 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për zyrë
Disponoj 3 tavolina druri origjinal per zyre ngjyre kafe. Tavolinat kane forme ovale dhe kane sip. afersisht 3*3 m.
Cmimi i nje tavoline eshte 300 euro copa.
Gjithashtu disponoj 5 karrike rrotulluese moderne ngjyre te bezhe.
Cmimi i nje karrike eshte 100 euro copa.

Objektet mund te shiten si vec e vec ashtu dhe te gjitha bashk.
Normalisht nese blihen te gjitha bashk cmimi total eshte i diskuteshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim