Tavolinë zyre

Shitet nga: Aldi 02 Dhj 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për zyrë
Shitet tavolinë zyre ngjyrë vengé e kompletuar me raftet e veta, tavolina është pothuajse e pa përdorur dhe e re ka kushtuar 48000 lek të reja.

Çmimi 20000 lek të reja, pak i diskutueshëm...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim