Paisje per zyre

Shitet nga: Paisje Zyrash dhe Elektro shtepiake 12 Maj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për zyrë
Shes Objekte zyre pothuajse te reja , 4 deri me 6 muaj te perdorura:
- tavoline e madhe me permasa 3 m e gjate 1.6 m e gjere, me kembe inoksi, e pershtatshme per 6 veta, ngjyre krem.
- 2 tavolina te vogla me permasa 1.4 m te gjata dhe 55 cm te gjera, ngjyre krem
- 3 karige normale zyre, kembe inoksi te levizshme
- 4 karige stil kolltuk - zyre, ngjyre e zeze, kembe inoksi, te levishme
- kondicioner Super CD inverter Media i madhesise 12
- Frigorifer Bira 2 katesh 1.4 m i gjate
- 5 PC HP Server/Workstation XW4600, Core2Quad -Q9450- 2.67GH, 4GB RAM, 160GB HDD
- Server HP Proliant G5, 2 xeon 2.63 GHZ, 2X 2MB cache dual core, 16 GB RAM, 70 HDD SAS

Na kontaktoni me nr tone te celularit : +355698906853 (Club)
ose me adresen tone te internetit : armand.nikolla@gmail.com

Cmimi i meposhtem eshte i negociueshem. Mund te beni edhe kerkese te personalizuar mbi nje apo disa prej objekteve te renditura me siper.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim