Rafte Marketesh Italiane

Shitet nga: Edon 05 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
per markete dhe supermarkete te perdorura. 7500 metri linear i pa diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim