Peshore elektronike Avery B

Shitet nga: coli 13 Gsh 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
SHES PESHORE ELEKTRONIKE "Avery Berkel IM202 Counter Scale" POTHUAJSE E RE (E PERDORUR VETEM PAK MUAJ) E BLERE PER 2100€. PESHORJA ESHTE E PAJISUR ME TE GJITHE ASKSESORET DHE ME APARATIN SKANER PER NJOHJEN E BARCODE. BASHKE ME PESHOREN JEPEN DHE 7 RULA ME LETER NGJITESE.
CMIMI I SHITJES 700€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim