Paisjet e nje qendre estetike

Shitet nga: gesi 09 Qer 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
3 Aparaturat;
-Mikrodermabrasion, Ap. per regjenerim, pastim fytyre, njollash mbas trajtimit te pucrave. (AP. Gjerman nga Darmshtat
-Ellipse IPL, Ap, per depilim perfundimtar te qimeve , trajtim te pucrave, kapilareve, njollave te veres ne cdo pjese te trupit, regjenerim te lekures se fytyres dhe dekoltes, prodhim nga Danimarka, me 5 doreza, te gjitha funksionale.
-Kryoderm, Ap. per te trajtuar Kallot.
Ap. jane shume te mira dhe shume efektive.

Cel. : 0692574166
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim