Frigorifer banak

Shitet nga: orges 19 Krr 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
frigorifer banak i perdorur 120 i gjer 120 i lart me dhom ngrirse dhe lart per freskuse.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim