Frigoriefer kolon freskues

Shitet nga: bushi 28 Qer 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
frigorifer kolon ftohes shum funksional dhe ne gjendje perfekte 190 cm i larte 60 cm i gjere 64 cm anesore,i lehte dhe me rrota per ta spostuar shum praktik,ka 7 pika gradimi po momentalisht me gradim te 3-shi eshte perfekte kush i njef si funksionon e kupton cdo te thote kjo,shitet per arsye mbyllje te aktivitetit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim