Aksesore butiku

Shitet nga: erion 20 Tet 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes raft inoksi 3 m linear per ekspozimin e rrobave, raft metalik me xham per ekspozimin e bizhuve dhe rrobave 1.8 m ,2 manikine te medhenje dhe 5 manikine bust,,,mbi 40 varse rrobash druri,, nje tavoline pune,,,nje ekspozitor muri per bizhu me permasat 1.2 x 1.2 m
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim