dhom frigoriferike 800 euro okazion

Shitet nga: Dhuri 18 Shk 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
,dhom frigoriferike nuk ka motorr
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim