Zgare pak e perdorur

Shitet nga: keli 14 Nën 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes zgaren shume pak e perdorur me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim