Zgare me Gur Vullkanik

Shitet nga: Edon 04 Jan 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Zgare Me Gur Vullkanik Shum Pak E Perdorur Ne Gjendje shum te Mir Inoks.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim