Zgare gazi dhe 6 komplete tavolinash

Shitet nga: Meli 23 Qer 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes zgare gazi me gure vullkanik e ndare ne tre vatra , shume pak e perdorur. Disponoj edhe 6 komplete tavolinash me nga 4 karrige per restorante apo fast-food . Tavolinat jane ngjyre e bardhe .. cmimet 50.000 leke zgara dhe 90.000 leke 6 kompletet e tavolinave ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim