Zgare Profesionale Per Prodhime Mishi & Deti

Shitet nga: ylli 11 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje shum te mir pune e ardhur nga italia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim