Tost me korent

Shitet nga: ylli 07 Nën 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
ne gjendje te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim