Tost me korent

Shitet nga: edoni 27 Maj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ne gjendje shum te mir pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim