Tharse flokesh murale VORTICE

Shitet nga: armand 10 Sht 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tharse flokesh murale vortice te pershtacme per hotele ose per shtepi.te reja asnjehere te perdorura 30 copa cmimi real 115 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim