Tavolina Per Verande

Shitet nga: ylli 19 Sht 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
me punim hekuri 5 komplete. 20000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim