Tavolin Inoksi

Shitet nga: Edon 25 Dhj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tavolin inoksi per restoran pasticeri 1.87 me 70
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim