Sobe gazi profesionale

Shitet nga: Bajram 25 Qer 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Sobe gazi profesionale me kater vatra dhe furre ,material inox . NR.cel. 0684702366 (vodafone)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim