Shiten pajisje fast food-i

Shitet nga: Olti Ballia 14 Maj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten pajisje fast food-i !!

1-Gjiro mishi
2-Tostier
3-Fritez
4-Llamp patatesh
5-Pllak pjekjeje
6-Aspirator
7-Banak
8-5 tavolina dhe 18 karrige
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim