Set kolltuqesh te perdorur ne gjendje shume te m..

Shitet nga: Elton 02 Tet 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Jane ne gjendje shume te mire. lekure origjinale ngjyre pane dhe rroba ngjyre kafe.
3 cope komplete dysh, edhe 1 kend.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim