Pastrimi / Pastrimi Kimik Laundry & Dry Clea..

Shitet nga: Toni 05 Nën 08:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Toneli is family owned company which has more than 30 years in this business .We are located in Skopje Macedonia .
We SELL used machinery / equipment :

WASHERS :

- Miele 13 kg
- Miele 20 kg
- 2 x IPSO 10 kg
- IPSO 16 kg
- Aga Spa 25 kg

DRYERS

- ADC 25 kg
- 2 x Miele 20 kg
- 4 x Miele 6,5 kg

IRONER ROLLER / DRYING IRONERS

- ELECTROLUX 3316 33 cm roller diameter , 160 cm working width 45 kg / h linen per hour electric

- IPSO Ci 2650-500 50 cm roller diameter , 260 cm working width 110 kg / h linen per hour gas heated ( propane , butane , lpg , natural gas )

Dry Cleaning machine : FIRBIMATIC 2010 year of production .....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim