Pasjet e nje restoranti

Shitet nga: dardan 21 Nën 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
kam per te shit paisjet e nje restoranti,si sob gazi me 6 vatra.furr te madhe,dy fogrifera nje ngrires nje freskus,freskusi eshte me dy kapak.te cilt don te mbushen me gaz..zgar me gaz dhenje tjeter me qymyr per pjekjen e mishit ne hedh ..etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim