Paisje te nje lokali

Shitet nga: Dori 03 Dhj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 5 komplete kolltuqesh,6 komplete tavolinash dhe banaku 1.500.000.plus frigorifer 32.000.
Jane ne gjendje shum te mire shiten per arsye se e kam ndryshuar aktivitetin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim