Paisje per restorant piceri fast fud

Shitet nga: Kristo 02 Tet 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Fure pice. Frigorifer banak freskus. Tavoline pune inoksi.
Frigorifer dollap me kater porta. Dollap freskus me gjashte porta
Friteze me gaz dhe korent. Pastatrice me gaz dhe korent.
Kape me motir dhe filtra si dhe tavolina e iniksit poshte saj per
vendosjen e paisjeve te fast fudit.gjenerator supersilencioz honda
japinez me rota per te levizur kollaj.7 kw.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim