Paisje per bar kafe

Shitet nga: visi 05 Dhj 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 4 komplete tavolinash shum te forta prodhim i ardenos 15000lek kompleti nje ngrofse me gaz 20000lek dhe tre cadra te treja 20000lek.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim