Paisje guzhine per lokal

Shitet nga: Landi 27 Nën 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 200 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
1-zgare me gaz. 2-sobe me 4 vatrra me gaz. 3- tavoline pune. 4-sobe ngrohje me dru,turke.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim